KerstKlaverjassen 2020 uitslag

Afgelopen zaterdag was de traditionele KerstKlaverjas. Dit jaar was het toernooi een bijzondere editie. In 7 huiskamers werd gespeeld en via een online videocall hadden we contact. Daagse voor het toernooi was er een pakket lekkers aan ieder deelnemend huis bezorgd. In de diverse huiskamers was het erg gezellig.

huiskamerdeelnemerronde 1ronde 2ronde 3totaalplaats
6Richard21531728160254831
2Bertie15901627219754142
7Saskia18801754159352273
5Gert Jan19091676154451294
4Carin16951487187650585
1Sandra14401743182650096
3Theo16111549168048407
7Martin18801448141947478
3Toon16111533159247369
3Ruud148115331680469410
1Jacqueline145214091826468711
3Rob148115491592462212
2Ans114212652197460413
5Kevin190913161338456314
6Ineke215312241170454715
4Peter L127713451876449816
7Richard K.128217541419445517
1Willem145217431246444118
7Lizette128214481593432319
5Nigel121316761338422720
4Harold169513451186422621
1Peter V144014091246409522
5Anja121313161544407323
4Daan127714871186395024
6Stefan92917281170382725
2Anita15901265955381026
6Yvonne92912241602375527
2Mirjam11421627955372428